2024-02-16

eTravel S.A. oraz PLL LOT rozszerzają współpracę technologiczną w zakresie NDC

NDC czyli New Distribution Capability stanowi nowy standard przesyłania danych pomiędzy liniami lotniczymi a użytkownikami systemów rezerwacyjnych. Jednym z podstawowych założeń protokołu NDC  jest umożliwienie przewoźnikom lotniczym bardziej innowacyjnych i efektywnych sposobów sprzedaży oraz dostosowanie oferowanych przez siebie produktów i usług do indywidualnych preferencji podróżnych.

Niższe ceny biletów w ofercie NDC.

Dzięki wykorzystaniu technologii NDC linie lotnicze mają większą kontrolę nad polityką cenową oferowanych przez siebie produktów i usług, co w rezultacie pozwala im na większą elastyczność
w ustalaniu cen.

Oferta NDC w znacznym stopniu usprawnia również działania operacyjne związane z modyfikacją rezerwacji, anulowaniem czy zwrotem kosztów. Nasi klienci uzyskają dostęp do atrakcyjnych ofert cenowych bez uszczerbku na obsłudze i komforcie podróży.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania, które usprawnią procesy rezerwacyjne i  będą podnosić technologiczne standardy w zakresie organizacji podróży służbowych – stwierdza Tomasz Szczęsny Wiceprezes ds. obsługi klienta.

Nowe wyniki wyszukiwania w CTA

Udostępnienie oferty NDC PLL LOT zbiegło się z wdrożeniem na platformie CTA nowego sposobu  prezentowania wyników wyszukiwania biletów lotniczych. Klienci otrzymali tym samym bardziej intuicyjny interfejs, prezentujący dostępne połączenia w bardziej wygodny i przejrzysty sposób. Zmiany zaszły również w warstwie technologicznej poprzez zastosowanie nowych algorytmów wyszukujących i łączących oferty przewoźników. Tym samym wyniki wyszukiwania są bardziej dopasowane do oczekiwań klientów B2B.

CTA

Rozwiązania przyszłości

Współpraca między eTravel S.A. a Polskimi Liniami Lotniczymi LOT jest kolejnym etapem zacieśniania relacji biznesowych między partnerami z branży travel. Ambicją eTravel S.A. jest nie tylko osiąganie celów sprzedażowych (eTravel S.A. zostało ponownie wyróżnione prestiżową nagrodą za najlepszą sprzedaż TOP AGENT przez PLL LOT), ale także podążanie za trendami rynkowymi i inwestowanie w nowoczesne rozwiązania przyszłości.

Oferta NDC PLL LOT dostępna jest od lutego na platformie CTA (system rezerwacji dla klientów B2B) oraz na stronie www.lataj.pl

Aktualnie poza ofertą PLL LOT, eTravel dystrybuuje oferty NDC kilkunastu linii lotniczych. W ofercie eTravel  znajdują się m.in. oferty: Air France, Austrian, Brussels, Lufthansa, KLM, SWISS.

Wróć do strony głównej

Więcej aktualności

2024-04-19
Najlepsze lotniska świata według rankingu Skytrax 2024

W najnowszym rankingu lotnisk Skytrax, lotnisko Hamad International Airport w Do... przeczytaj

2024-04-18
Kraków Airport wprowadza nowy system kontroli bezpieczeństwa

Kraków Airport wprowadza nowy system kontroli bezpieczeństwa, kładąc naci... przeczytaj

2024-04-15
PLL LOT łączy Warszawę z Oradeą

Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadzają nowe połączenie, umożliwiając turystom po... przeczytaj

2024-04-11
LOT wznowił loty z Warszawy do Aten

Narodowy przewoźnik LOT wznowił dzisiaj loty z Warszawy do Aten, zapewniając cod... przeczytaj

2024-04-11
Wiosenne promocje od Qatar Airways

Zapraszamy do skorzystania z wiosennych promocji od Qatar Airways, które ... przeczytaj

Zobacz wszystkie aktualności