CSR

(Corporate Social Responsibility-Społeczna Odpowiedzialność Przedsiębiorstw)

Jest to styl postępowania, dzięki któremu przedsiębiorstwa na etapie budowania strategii, dobrowolnie dbają o wybrane interesy społeczne, dobro swoich pracowników, a także ekologię. W eTravel pracują ludzie pełni energii i zaangażowani w zagadnienia CSR. Dlatego wielu z nas angażuje się w projekty prospołeczne i proekologiczne.


Polska Akcja Humanitarna

Wsparliśmy zbiórkę pieniędzy na Polską Akcję Humanitarną. Dzięki tej inicjatywie pozyskane środki wspomogły cierpiących w wyniku konfliktów zbrojnych i katastrof naturalnych. Głównym celem pomocy było zapewnienie dostępu do wody poszkodowanym w Azji i Afryce.


Szlachetna Paczka

eTravel czynnie wsparło coroczną akcję organizowaną przez Stowarzyszenie Wiosna. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników jak i samej firmy udaje nam się wspomagać datkami i darami osoby z całej Polski. Zebrane sumy pozwalają na zakup większości rzeczy, które zostają wskazane przez nich jako najpilniejsze potrzeby.


Paczka dla Bohatera

W siedzibie naszej firmy odbyła się zbiórka darów dla kombatantów. W ramach tej akcji zebraliśmy dużą ilość artykułów spożywczych oraz środków chemicznych, które zostały przekazane bohaterom walk o wolną Polskę.


Schronisko na Paluchu

Nie zapominamy również o naszych czworonożnych pupilach. Nasi pracownicy zorganizowali zbiórkę darów oraz pieniędzy dla zwierzaków ze Schroniska na Paluchu w Warszawie. W wyniku tej zbiórki do schroniska trafiły zimowe ubranka dla zwierząt, karma oraz różnego rodzaju specjalistyczne akcesoria.


Gdańsk Business Run 2018, Warsaw Business Run 2017

Nasza ekipa sportowa brała udział w dwóch edycjach biegu Business Run. Bieg ten tradycyjnie odbywa się w pierwszy weekend września. W pierwszej edycji wystawiliśmy dwie 5-osobowe drużyny. Rok później chętnych było już na tyle dużo, że w Gdańsku reprezentowały naszą firmę trzy składy biegaczy.


Rywalizacja biegowo-rowerowa

Stale zachęcamy naszych pracowników do aktywności fizycznej. W tym celu stworzyliśmy naszą wewnętrzną rywalizację sportową, która odbywa się na dwóch płaszczyznach: rowerowej i biegowej. Aby wynagrodzić trud wniesiony w zmagania sportowe, najaktywniejsi uczestnicy otrzymują nagrody. Każdego miesiąca w naszej zabawie bierze udział kilkadziesiąt osób z oddziałów eTravel z całej Polski. Oprócz walorów czysto sportowych, pozwalających utrzymać dobrą formę fizyczną przez cały rok, promujemy również najbardziej ekologiczny środek transportu.


Turnieje piłki nożnej

W ramach eTravel została utworzona drużyna piłki nożnej, która wzięła udział w kilku turniejach piłkarskich. Grupa kolegów z pracy spotykała się po godzinach aby raz w tygodniu sumiennie trenować. Na wszystkich turniejach, mimo silnej konkurencji z całej Polski, udało nam się wyjść z grupy.


Jesteśmy EKO

Na co dzień promujemy rozwiązania proekologiczne w miejscu pracy:

  • segregacja odpadów,
  • zbieranie nakrętek, które przekazywane są na cele charytatywne,
  • oszczędzanie papieru poprzez ograniczenie drukowania dokumentów oraz wysyłki papierowych faktur do klientów,
  • oszczędzanie energii i wody.