Posiadasz biuro podróży

….i potrzebujesz doradztwa, dobrej oferty, stałej obsługi oraz wsparcia technicznego? Oferujemy to wszystkim biurom, które dołączają do grona naszych Agentów. Proponujemy współpracę w oparciu o nowoczesne systemy rezerwacji online oraz zespół dedykowanych konsultantów dostępny 24h/365 dni w roku. Każde biuro może wybrać dowolną konfigurację współpracy i zakres dostosowany do własnych potrzeb.


Bilety lotnicze

Bilety lotnicze

Nie musisz być agentem IATA ani ponosić wysokich kosztów licencji i szkoleń, żeby sprzedawać bilety lotnicze swoim klientom, nawet na przeloty grupowe.

Nasza oferta agencyjna obejmuje:

  • wystawianie biletów tradycyjnych i tanich linii
  • wszystkie rodzaje ofert promocyjnych
  • nowoczesne narzędzia dokonywania rezerwacji w CTA i MerlinX
  • wyszukiwarki do zamieszczenia na stronie Agenta
  • self-ticketing
  • liczne akcje marketingowe przewoźników

Pracujemy we wszystkich czterech systemach rezerwacyjnych (GDS): Amadeus, Galileo, Worldspan i Sabre.

Hotele

Hotele

Ponad 3100 obiektów noclegowych w Polsce, objętych naszymi własnymi kontraktami, oraz ponad 300 000 obiektów za granicą pochodzących z oferty 12 wiodących światowych dostawców. Do wyboru różne warunki rezerwacji i formy płatności.

Zapewniamy dostępność on-line i natychmiastowe potwierdzenie, a także:

  • narzędzia dokonywania rezerwacji w CTA i MerlinX
  • wyszukiwarkę do zamieszczenia na stronie Agenta
  • atrakcyjne promocje i stawki specjalne
  • help-desk dla agentów
Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Dzięki wyszukiwarce światowej rangi brokera wynajmu samochodów każde zapytanie Twojego klienta może zostać zrealizowane – w dowolnym miejscu, czasie, w odpowiednim standardzie i przyzwoitej cenie. W dodatku poznasz warunki przed rozpoczęciem wynajmu, żadnych niespodzianek!

Ubezpieczenia podróży

Ubezpieczenia podróży

Wszechstronna oferta ubezpieczeń podróży dostosowana do oczekiwań turystów. Wiele wariantów, szeroki zakres, wiarygodni partnerzy na całym świecie.

Rejsy wycieczkowe Marco Polo Travel

Rejsy wycieczkowe Marco Polo Travel

Oferta kilku tysięcy rejsów 21 wiodących w branży armatorów. Szkolenia agencyjne w całym kraju (w Trójmieście na pokładach statków wycieczkowych), wyjazdy na rejsy typu study-tour i prezentacje dla agentów w ramach tzw. road show. Dla najlepszych agentów nagrody - wyjazdy na rejs i nagrody rzeczowe.

Wyjazdy narciarskie EuropeMountains.com

Wyjazdy narciarskie EuropeMountains.com

Przeszło 2000 obiektów w 400 alpejskich miejscowościach. Kompletny przegląd rynku - od prostych apartamentów aż po luksusowe hotele.

Szeroka gama usług dodatkowych: ubezpieczenie narciarskie, karnety, transfery z lotniska, pośrednictwo w wypożyczeniu sprzętu oraz rezerwacja lekcji nauki jazdy na nartach i desce.

Baza danych o alpejskich terenach narciarskich z mapami, dokładną liczbą wyciągów, długością tras narciarskich oraz aktualnymi warunkami narciarskimi w każdym regionie.

Inne

Inne

Zapytaj o pozostałe produkty eTravel, takie jak np. organizacja szkoleń, konferencji i wyjazdów incentive.


Dokonywanie rezerwacji

Rezerwacje online

Centrum Transakcji Agencyjnych

Portal rezerwacyjny dla Partnerów eTravel – wyszukiwarki biletów lotniczych, hoteli, rejsów i wyjazdów narciarskich. Na bieżąco aktualizowana oferta, intuicyjna rezerwacja, ofertowanie rejsów.

MerlinX

Dostęp do produktów eTravel na stronie MerlinX; do wyszukiwarek biletów i hoteli - dla wszystkich naszych Partnerów. Wygodna forma rezerwacji, szczególnie dla użytkowników systemu.

Systemy autorskie

Wyszukiwarki zamieszczone na stronie Rejsy.pl oraz EuropeMountains.com. Najbardziej szczegółowa i najszersza oferta odpowiednio rejsów wycieczkowych i wyjazdów narciarskich eTravel.

Rezerwacja offline

Call Centers

Prowadzimy Call Centers dla Agentów eTravel wyspecjalizowane w obsłudze każdego z produktów. Help Desk w zakresie rezerwacji biletów i hoteli jest czynny przez 24 h na dobę, przez 365 dni w roku.

Afiliacja czyli narzędzia dla Twoich klientów

Wyszukiwarki biletów, hoteli, rejsów i wyjazdów narciarskich do zamieszczenia w portalu to uzupełnienie funkcjonalności strony internetowej i idealne narzędzie dla dociekliwych klientów.

Narzędzia udostępniamy bezpłatnie – nie pobieramy opłat instalacyjnych ani eksploatacyjnych. Proponujemy różne formy afiliacji (XML, WhiteLabel, proste przekierowanie), możliwość dopasowania wyszukiwarki do strony.

Wszystkie rezerwacje są w pełni obsługiwane przez pracowników eTravel, włącznie z obsługą zapytań telefonicznych i fakturowaniem klientów. Panel administracyjny umożliwia śledzenie rezerwacji i obliczenie prowizji Agenta.

Dla biur podrózy

Bezkonkurencyjne warunki

Ceny poszczególnych produktów

Starannie dobieramy dostawców usług. Udostępniamy naszym Partnerom uzyskane promocyjne warunki współpracy. Kontraktujemy hotele w Polsce.

Sam ustalasz cenę sprzedaży

eTravel nie ingeruje w cenę sprzedaży biletów lotniczych, hoteli. O wysokości opłat transakcyjnych i marży decyduje wyłącznie Agent.

Atrakcyjne prowizje

Zapewniamy zróżnicowane i wysokie prowizje za sprzedaż rejsów i wyjazdów narciarskich.

Bezpłatne narzędzia

Brak opłat za korzystanie z narzędzi rezerwacyjnych – wyszukiwarek do użytku agencyjnego oraz afiliacyjnych.


Formularz zapytania


Jestem zainteresowany współpracą w zakresie:

{{message}}

{{message}}

Biuro Współpracy Agencyjnej

eTravel SA
tel. 22 492 08 95
e-mail: partner@etravel.pl