O nas

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie klientom najwyższej jakości usług w atrakcyjnych cenach w oparciu o innowacyjne technologie. Swoją misję realizujemy dzięki dużej skali działania, posiadanym kompetencjom, doświadczeniu na rynku turystycznym oraz zaawansowanym systemom rezerwacyjnym.

Wyznaczamy trendy technologiczne w podróżach służbowych

Jesteśmy największą firmą zarządzającą podróżami służbowymi i liderem technologicznym w tej dziedzinie w Europie Środkowej.

Posiadamy własne innowacyjne systemy rezerwacyjne i wykwalifikowany zespół obsługi klienta. Umożliwiamy zarządzanie całym procesem wyjazdów służbowych, od ich rezerwacji po końcowe rozliczenie. Nasze narzędzia cechują się elastycznością, tak aby jak najszerzej uwzględniać indywidualne potrzeby biznesowe i operacyjne klientów.

Ale to nie wszystko, co jesteśmy w stanie zaoferować. Nasz dział MICE zorganizuje konferencje, spotkanie biznesowe lub wyjazd integracyjny dla Twojego zespołu. Posiadamy również ciekawą ofertę dla klientów indywidualnych, prezentowaną na portalach lataj.pl, hotele.pl, rejsy.pl, staypoland.com oraz europe-mountains.com.

Międzynarodowe standardy

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem międzynarodowych sieci i stowarzyszeń biur zarządzających podróżami służbowymi, dzięki czemu mamy dostęp do eksperckiej wiedzy, jak również obsługujemy klientów o zasięgu globalnym oraz oferujemy usługi zgodne z najnowszymi światowymi trendami oraz najlepszymi praktykami rynkowymi.

Najnowsze wyróżnienia

Trophy

Kwiecień 2024
Podczas gali organizowanej przez Turkish Airlines zostaliśmy uhonorowani dwiema prestiżowymi nagrodami: za największą sprzedaż w 2023 roku oraz za największą sprzedaż w klasie business.

Styczeń 2024
Zostaliśmy uhonorowani przez PLL LOT jako TOP Agent 2023 za największą sprzedaż biletów lotniczych.

Kwiecień 2023
Zostaliśmy uhonorowani przez Lufthansa City Center nagrodą Top Performer 2022

Styczeń 2020
Na uroczystej gali odebraliśmy pierwszą nagrodę za aktywną współpracę z partnerami TravelReps

Certyfikaty

ISO 9001-2015 PCI DSS

Certyfikat potwierdza zgodność wprowadzonego w eTravel Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001-2015. Jednostką certyfikującą jest United Registrar of Systems (URS)

eTravel posiada międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa przetwarzania danych kart kredytowych PCI DSS, zapewniając najwyższe standardy bezpieczeństwa procesów powiązanych z płatnościami kartami kredytowymi

Zarząd eTravel S.A.

 • Andrzej Wierzba

  Andrzej Wierzba

  Prezes Zarządu

 • Marian Szypuła

  Marian Szypuła

  Wiceprezes ds. współpracy z dostawcami

 • Adam Bereza

  Adam Bereza

  Wiceprezes ds. handlowych

 • Tomasz Szczęsny

  Tomasz Szczęsny

  Wiceprezes ds. obsługi klienta

 • Paweł Tarnowski

  Paweł Tarnowski

  Wiceprezes ds. finansowych

Zespół eTravel

Profesjonalny zespol