Sprawdź aktualne ograniczenia w podróżach zagranicznych   Testy COVID-19 dla podróżujących za granicę
meeting.pl

CZYM JEST MEETING.PL

Meeting.pl to narzędzie do procesowania zakupu usług MICE (spotkania, korferencje, szkolenia, eventy).

Użytkownicy systemu meeting.pl posiadają możliwość samodzielnego tworzenia zapytań ofertowych, prowadzenia negocjacji z obiektami oraz zakup usług.

Korzyści

optymalizacja czasu pracy

Optymalizacja czasu pracy

Cały proces zakupu wydarzenia może zajęć zaledwie kilkanaście minut.

Wszystko w jednym miejscu

Wszystko w jednym miejscu

Pełna historia zapytań, negocjacji i ofert w jednym miejscu.

Możliwość kredytowania

Możliwość kredytowania

Wybranym klientom oferujemy możliwość kredytowania wydarzeń zakupionych przez system.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Meetings, Incentive, Conferences, Events

M

Meetings

Wiemy, jak ważne jest właściwe zorganizowanie szkolenia lub spotkania firmowego. Największa konferencyjna baza hotelowa pozwoli nam zaproponować Państwu konkurencyjne ceny, najlepszy obiekt wraz z dodatkową infrastrukturą niezbędną do realizacji udanego spotkania. Do każdego zapytania nasz zespół przygotowuje uszytą na miarę ofertę w ramach przeznaczonego na ten cel budżetu.

Incentives

Wyjazdy integracyjne, które wspominać będziecie latami ? TAK – tylko z nami! Nasz zespół przemierzył świat rowerem, jachtem, kajakiem, skuterem, saniami i piechotą, aby zmierzyć się z żywiołami, przygodą i wrażeniami, które na zawsze w nas pozostaną! Nasze doświadczenia chcemy przekazać naszym Klientom. Każde wydarzenie oraz jego indywidualny scenariusz zaprojektujemy dla Was tak, aby stał się niezapomnianym przeżyciem. Zaangażowanie, pasja i rzetelność to nasze credo a naszym głównym celem - Wasze zadowolenie.

I
C

Conferences

Kompleksowo i profesjonalnie zajmujemy się organizacją każdej konferencji, zarówno w Polsce jak i za granicą. Nasz zespół z 20-letnim doświadczeniem zawsze czuwa nad perfekcyjnym jej przebiegiem. Dbamy o każdy szczegół – od zaplecza logistycznego po najnowsze technologie. Gwarantujemy najlepsze warunki współpracy wraz z indywidualną opieką nad wydarzeniem. Konferencje nie mają przed nami tajemnic.

Events

Dedykowany zespół doświadczonych ekspertów jest w stanie zorganizować każdą imprezę – w dowolnym miejscu i czasie. Czy to na plaży w Sopocie, czy na jachcie na Morzu Śródziemnym, czy też na stadionie piłkarskim… W dzień, czy w nocy. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia – realizację i kreatywność pozostaw nam – eTravel!

E

Skontaktuj się z nami{{message}}

{{message}}