meeting.pl

CZYM JEST MEETING.PL

Meeting.pl to narzędzie do prowadzenia procesu zakupu usług MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Events).

Użytkownicy systemu meeting.pl posiadają możliwość samodzielnego tworzenia zapytań ofertowych, prowadzenia negocjacji z obiektami oraz zakup usług.

Korzyści

optymalizacja czasu pracy

Optymalizacja kosztu czasu pracy

Cały proces zakupu wydarzenia może zajęć zaledwie kilkanaście minut.

Wszystko w jednym miejscu

Wszystko w jednym miejscu

Pełna historia zapytań, negocjacji i ofert w jednym narzędziu.

Możliwość kredytowania

Możliwość kredytowania

Wybranym klientom oferujemy możliwość kredytowania wydarzeń zakupionych przez system.

Dowiedz się więcej

Meetings, Incentive, Conferences, Events

M

Meetings

Wiemy, jak ważne jest właściwe zorganizowanie szkolenia lub spotkania firmowego. Największa konferencyjna baza hotelowa pozwala nam zaoferować konkurencyjne ceny oraz najlepszy obiekt wraz z dodatkową infrastrukturą niezbędną do realizacji udanego spotkania. Do każdego zapytania nasz zespół przygotowuje zindywidualizowaną ofertę w ramach przeznaczonego na ten cel budżetu.

Incentives

Zorganizujemy imprezy typu incentive travel w zależności od twoich potrzeb i budżetu w dowolnym zakątku globu. Wesprzemy działania team buildingu i budowy relacji dla twoich najlepszych pracowników oraz kontrahentów.

I
C

Conferences

Kompleksowo i profesjonalnie zajmujemy się organizacją każdej konferencji, zarówno w Polsce jak i za granicą. Nasz zespół z 20-letnim doświadczeniem zawsze czuwa nad perfekcyjnym jej przebiegiem. Dbamy o każdy szczegół – od zaplecza logistycznego po najnowsze technologie. Gwarantujemy najlepsze warunki współpracy wraz z indywidualną opieką nad wydarzeniem.

Events

Dedykowany zespół doświadczonych ekspertów jest w stanie zorganizować każdą imprezę – w dowolnym miejscu i czasie. Czy to na plaży w Sopocie, czy na jachcie na Morzu Śródziemnym, czy też na stadionie piłkarskim.

E

Skontaktuj się z nami{{message}}

{{message}}