meeting.pl

CZYM JEST MEETING.PL

Meeting.pl to narzędzie do procesowania zakupu usług MICE (spotkania, korferencje, szkolenia, eventy).

Użytkownicy systemu meeting.pl posiadają możliwość samodzielnego tworzenia zapytań ofertowych, prowadzenia negocjacji z obiektami oraz zakup usług.

Korzyści

optymalizacja czasu pracy

Optymalizacja czasu pracy

Cały proces zakupu wydarzenia może zajęć zaledwie kilkanaście minut.

Wszystko w jednym miejscu

Wszystko w jednym miejscu

Pełna historia zapytań, negocjacji i ofert w jednym miejscu.

Możliwość kredytowania

Możliwość kredytowania

Wybranym klientom oferujemy możliwość kredytowania wydarzeń zakupionych przez system.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Meetings, Incentive, Conferences, Events

M

Meetings

Wiemy, jak ważne jest właściwe zorganizowanie szkolenia lub spotkania firmowego. Największa konferencyjna baza hotelowa pozwoli nam zaproponować Państwu konkurencyjne ceny, najlepszy obiekt wraz z dodatkową infrastrukturą niezbędną do realizacji udanego spotkania. Do każdego zapytania nasz zespół przygotowuje uszytą na miarę ofertę w ramach przeznaczonego na ten cel budżetu.

Incentives

Wyjazdy integracyjne, które wspominać będziecie latami ? TAK – tylko z nami! Nasz zespół przemierzył świat rowerem, jachtem, kajakiem, skuterem, saniami i piechotą, aby zmierzyć się z żywiołami, przygodą i wrażeniami, które na zawsze w nas pozostaną! Nasze doświadczenia chcemy przekazać naszym Klientom. Każde wydarzenie oraz jego indywidualny scenariusz zaprojektujemy dla Was tak, aby stał się niezapomnianym przeżyciem. Zaangażowanie, pasja i rzetelność to nasze credo a naszym głównym celem - Wasze zadowolenie.

I
C

Conferences

Kompleksowo i profesjonalnie zajmujemy się organizacją każdej konferencji, zarówno w Polsce jak i za granicą. Nasz zespół z 20-letnim doświadczeniem zawsze czuwa nad perfekcyjnym jej przebiegiem. Dbamy o każdy szczegół – od zaplecza logistycznego po najnowsze technologie. Gwarantujemy najlepsze warunki współpracy wraz z indywidualną opieką nad wydarzeniem. Konferencje nie mają przed nami tajemnic.

Events

Dedykowany zespół doświadczonych ekspertów jest w stanie zorganizować każdą imprezę – w dowolnym miejscu i czasie. Czy to na plaży w Sopocie, czy na jachcie na Morzu Śródziemnym, czy też na stadionie piłkarskim… W dzień, czy w nocy. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia – realizację i kreatywność pozostaw nam – eTravel!

E

Skontaktuj się z nami{{message}}

{{message}}