Bony turystyczne Bon&Go

Bony turystyczne eTravel oferują jeden z najszerszych wachlarzy usług turystycznych na rynku. Dzięki licznym produktom z branży travel bony można wykorzystać na przeloty lotnicze, rezerwacje hotelowe, rejsy po świecie, wyjazdy narciarskie, czy też zorganizowane wakacje z touroperatorem.

Dlaczego warto

  • Są łatwe do wykorzystania - wystarczy jeden telefon w celu zrealizowania bonu
  • Gwarantują dostęp do szerokiej oferty
  • Wystarczy jeden telefon w celu zrealizowania wyjazdu
  • Są idealną nagrodą w promocjach, konkursach oraz loteriach
  • Stanowią korzyść podatkową dla firmy

Bon&Go do wykorzystania w obrębie organizacji

Bony turystyczne eTravel są doskonałym sposobem na motywowanie zespołu. Mogą posłużyć jako nagroda za doskonałe wyniki w pracy, czy też jako bonus dla pracowników za terminowe dokończenie projektu lub udane wdrożenie. Bon&GO sprawdzą się też jako atrakcyjny prezent na specjalne okazje, takie jak święta lub jubileusze.

Bon&Go: dedykowany voucher

Możemy go spersonalizować specjalnie dla Ciebie. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my przygotujemy indywidualny projekt z uwzględnieniem Twoich uwagi.

Bon&Go poza strukturami organizacji

Jeśli Twoja firma współpracuje z wieloma kontrahentami, nasze bony turystyczne mogą być interesującą alternatywą dla typowych prezentów wręczanych partnerom biznesowym.

Bon&Go jest też produktem polecanym w programach lojalnościowych i bonusowych, gdzie zgromadzone punkty można wymieniać na nagrody.

Skontaktuj się z nami{{message}}

{{message}}