2023-05-16

Leć za mniej w Business Class z British Airways!

Leć za mniej w Business Class!

Skorzystaj z promocji British Airways na podróże w Business Class. Przewoźnik oferuje 200 € zniżki na rejsy do USA, Kanady i Meksyku ze wszystkich miejsc docelowych w Europie z wyłączeniem Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii i Finlandii. Bilety dostępne w klasach rezerwacyjna: R & I. Promocja dostępna także u linii partnerskich: American Arilnes, Finnair, Iberia.

Promocja ważna do 25 maja 2023 roku.

Club World Business Class

Wyobraź sobie swój ulubiony fotel, łóżko, stół jadalny i biuro w jednym. Fotele Club World zostały zaprojektowane z myślą o relaksie, spaniu lub pracy w prywatnej i optymalnie wykorzystanej przestrzeni. Siedziska posiadają w pełni regulowany zagłówek, a sam fotel z łatwością może być przekształcony w całkowicie płaskie łóżko o długości 183 cm.

Rozrywkę pokładową zapewnia 12-calowy płaski ekran i słuchawki z redukcją szumów. Podróżni Club World Business Class otrzymują także zestaw przyborów toaletowych oraz pościeli zaprojektowane przez The White Company. Wybór Club World Business Class zapewnia dedykowany check-in i dostęp do saloników lotniskowych.

Club Suite Business Class

Poznaj nową jakość Business Class, podróżując w kabinie Club Suite. Nowoczesna kabina zapewni większy komfort i więcej osobistej przestrzeni. Funkcja zamykanych drzwi i prywatny dostęp do korytarza zagwarantuje spokojne warunki zarówno do siedzenia pracy, jak i odpoczynku. Kolejnym udogodnieniem są wieksze fotele w konfiguracji 1-2-1, rozkładane do pozycji płaskiego łożka o długości 198 cm. Komfort snu zapewni luksusowa pościel The White Company.

Podróżni zyskają także 40% dodatkowej powierzchni do przechowywania, która obejmuje unikalny, wielofunkcyjny stół zaprojektowany z myślą o pracy, jedzeniu i spaniu. 17-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości będzie okazją do zapoznania się z szeroką ofertą filmów, programów telewizyjnych i muzyki.

Usługa dostępna jest między innymi na wybranych rejsach do USA i Kanady tj. do Atlanty, Austin, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Newark, Nowy Jork JFK, Phoenix, Portland, San Diego, Vancouver.

Wróć do strony głównej

Więcej aktualności

2024-06-20
Coraz więcej biletów kolejowych kupowanych przez internet

Coraz więcej osób decyduje się na zakup biletów kolejowych przez i... przeczytaj

2024-06-18
IGHP: Hotele osiągają coraz lepsze wyniki

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego (IGHP) poinformowała, że polskie hotele z... przeczytaj

2024-06-17
Otwarcie Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments w Krakowie

Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków otworzy się już 2... przeczytaj

2024-06-16
Więcej połączeń na pokładach Lufthansa Allegris

Z Lufthansa Allegris częściej do Kanady Już od 6 czerwca drugi samolot A350 z... przeczytaj

2024-06-12
LOT uruchomi połączenie z Warszawy do Innsbrucku

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Warszawy do... przeczytaj

Zobacz wszystkie aktualności