2023-05-16

Leć za mniej w Business Class z British Airways!

Leć za mniej w Business Class!

Skorzystaj z promocji British Airways na podróże w Business Class. Przewoźnik oferuje 200 € zniżki na rejsy do USA, Kanady i Meksyku ze wszystkich miejsc docelowych w Europie z wyłączeniem Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii i Finlandii. Bilety dostępne w klasach rezerwacyjna: R & I. Promocja dostępna także u linii partnerskich: American Arilnes, Finnair, Iberia.

Promocja ważna do 25 maja 2023 roku.

Club World Business Class

Wyobraź sobie swój ulubiony fotel, łóżko, stół jadalny i biuro w jednym. Fotele Club World zostały zaprojektowane z myślą o relaksie, spaniu lub pracy w prywatnej i optymalnie wykorzystanej przestrzeni. Siedziska posiadają w pełni regulowany zagłówek, a sam fotel z łatwością może być przekształcony w całkowicie płaskie łóżko o długości 183 cm.

Rozrywkę pokładową zapewnia 12-calowy płaski ekran i słuchawki z redukcją szumów. Podróżni Club World Business Class otrzymują także zestaw przyborów toaletowych oraz pościeli zaprojektowane przez The White Company. Wybór Club World Business Class zapewnia dedykowany check-in i dostęp do saloników lotniskowych.

Club Suite Business Class

Poznaj nową jakość Business Class, podróżując w kabinie Club Suite. Nowoczesna kabina zapewni większy komfort i więcej osobistej przestrzeni. Funkcja zamykanych drzwi i prywatny dostęp do korytarza zagwarantuje spokojne warunki zarówno do siedzenia pracy, jak i odpoczynku. Kolejnym udogodnieniem są wieksze fotele w konfiguracji 1-2-1, rozkładane do pozycji płaskiego łożka o długości 198 cm. Komfort snu zapewni luksusowa pościel The White Company.

Podróżni zyskają także 40% dodatkowej powierzchni do przechowywania, która obejmuje unikalny, wielofunkcyjny stół zaprojektowany z myślą o pracy, jedzeniu i spaniu. 17-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości będzie okazją do zapoznania się z szeroką ofertą filmów, programów telewizyjnych i muzyki.

Usługa dostępna jest między innymi na wybranych rejsach do USA i Kanady tj. do Atlanty, Austin, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Newark, Nowy Jork JFK, Phoenix, Portland, San Diego, Vancouver.

Wróć do strony głównej

Więcej aktualności

2024-05-13
eTravel z odznaką EcoVadis

eTravel z odznaką EcoVadis Miło nam poinformować, że eTravel otrzymało odznak... przeczytaj

2024-05-13
Qatar Airways Group oficjalnym partnerem lotniczym MotoGP™

Qatar Airways Group partnerem lotniczym MotoGP™ Qatar Airways Group zos... przeczytaj

2024-05-10
Przywrócone i zmodyfikowane loty Ryanaira z Polski

Ryanair przywraca loty z Bydgoszczy do Dublina. Połączenie to było zawieszone od... przeczytaj

2024-05-08
Wyniki Lotniska Warszawa-Radom w pierwszym kwartale 2024

Lotnisko Warszawa-Radom zakończyło pierwszy kwartał tego roku z wynikiem 2... przeczytaj

2024-05-07
Pospiesz się, twoje miejsce czeka w promocji Tap Air Portugal

Rezerwuj swoje miejsce na pokładach Tap Air Portugal Nie czekaj, rezerwuj lot... przeczytaj

Zobacz wszystkie aktualności