Sprawdź aktualne ograniczenia w podróżach zagranicznych   Testy COVID-19 dla podróżujących za granicę
2022-08-25

Eurowings odpowiada na zapotrzebowanie na podróże służbowe

Eurowings odpowiada na zapotrzebowanie na podróże służbowe

Przewoźnik z grupy Lufthansy zwiększa swoje oferowanie nawet o 30% na wybranych trasach europejskich. Eurowings częściej pojawi się w Mediolanie, Wiedniu, Zurychu i Londynie.

Główna baza Eurowings znajduje się w Duesseldorfie. Z niemieckiego lotniska wprowadzone zostały dodatkowe połączenia do Mediolanu, Zurychu i Berlina, a także po dwa loty dziennie do Drezna, Lyonu, Pragi, Birmingham, Genewy, Sztokholmu i Salzburga. Z tego samego lotniska przewoźnik realizuje również połączenia do Wiednia, Rzymu, Newcastle, Manchesteru, Lizbony, Londynu, Linzu, Krakowa, Kopenhagi, Aten, Belgradu, Bolonii, Budapesztu, Gdańska, Goeteborga, Grazu i Hamburga.

Z lotniska w Kolonii/Bonn podróżni zyskają po sześć rejsów dziennie do Berlina (dodatkowe 6000 miejsc). Na liście połączeń z tego portu w ofercie są także Mediolan, Monachium, Praga, Rzym, Salzburg, Sztokholm, Wiedeń, Zurych, Ateny, Bolonia, Budapeszt, Hamburg, Londyn, Lizbona.

Dodatkowo linia podwaja ofertę połączeń między Hamburgiem a Amsterdamem, a także włoskim Mediolanem. Od września loty d Monachium i Wiednia odbywać się będą trzy razy dziennie. W ofercie lotów z Hamburga znajdują się połączenia do Rzymu, Salzburga, Stuttgartu, Sztokholmu, Wiednia, Zurychu, Budapesztu, Monachium, Londynu, Lizbony, Oslo oraz Paryża.

Lotnisko w Stuttgarcie zyska 150 tys. dodatkowych miejsc. W ofercie będzie więcej połączeń z Bremą, Hamburgiem, Budapesztem i Mediolanem.
Ze Stuttgartu odwiedzimy takie kierunki jak: Belgrad, Berlin, Graz, Londyn, Lizbona, Rzym, Tbilisi, Wiedeń, Amsterdam i Ateny.

Ze stołecznego lotniska w Berlinie mamy możliwość skorzystania z nowej trasy do Sztokholmu. Ponadto Eurowings z tego portu wykonuje połączenia do Kolonii/Bonn, Duesseldorfu i Salzburga.

Wróć do strony głównej

Więcej aktualności

2023-02-02
Trasa z Rzeszowa do Gdańska wraca do letniego rozkładu LOT

Od 2 czerwca do 5 września 2023 rejsy na trasie Rzeszów — Gdańsk re... przeczytaj

2023-02-01
Czym jest no-show i jakie ma konsekwencje?

Czym jest no-show? Terminem „no-show” określamy „niestawien... przeczytaj

2023-01-30
Otwarto nowe obiekty hotelowe w Polsce

Przełom roku to także początek dla działalności nowych obiektów hotelow... przeczytaj

2023-01-27
Wizz Air uruchomi nowe połączenie z Pyrzowic do Erywania

Port Lotniczy Katowice Airport będzie jedynym polskim regionalnym lotniskiem, ... przeczytaj

2023-01-27
Polskie Linie Lotnicze LOT wznowią połączenia z Rzeszowa do Nowego Jorku

Już od 27 marca znowu będzie można skorzystać z bezpośredniego połączenia z Rzes... przeczytaj

Zobacz wszystkie aktualności