Sprawdź aktualne ograniczenia w podróżach zagranicznych   Testy COVID-19 dla podróżujących za granicę
2022-05-04

Podsumowanie nowych obiektów hotelowych w Polsce

Podsumowanie nowych obiektów hotelowych w Polsce

Międzyzdroje.
Z końcem kwietnia do użytku oddany został Wave Międzyzdroje Resort & SPA. Hotel ze 100 apartamentami. Pierwsi goście skorzystali z oferty obiektu w weekend majowy. Docelowo inwestycja składać się będzie z pięciu budynków. W tym momencie funkcjonuje pierwszy etap resortu. Jest to pierwszy obiekt hotelowy grupy Green House Development, która planuje dalszy rozwój w nadmorskich kurortach wypoczynkowych.
Wave Międzyzdroje Resort & SPA jest inwestycją wyjątkową pod wieloma względami, mogącą stać się nową ikoną Międzyzdrojów. Będzie to pierwszy obiekt o standardzie 5-gwiazdkowym w tej miejscowości – mówi Adam Sadowski, prezes Green House Development.

Białystok. Na Podlasiu niedawno otwarty został hotel Mercure oferujący 92 pokoje. Inwestorem tego obiektu jest grupa City Interhotels, mająca w swoim portfolio jedyny hotel 5-gwiazdkowy w Białymstoku Royal & Spa. Mercure może pochwalić się restauracją z włoską kuchnią, uzupełnioną o specjały podlaskie. Na wyposażeniu obiektu znajdują się ponadto: studio fitness, sala konferencyjna na 160 osób, parking podziemny.

Kraków. 30 marca do użytku oddany został hotel Hampton by Hilton, oferujący 173 pokoje. Obiekt znajduje się przy lotnisku Kraków-Balice. Jest to już 16. Hampton by Hilton w Polsce. Hotel posiada własną restaurację, salę fitness, sale konferencyjne oraz parking podziemny. Oferta sprofilowana jest dla podróżnych, istnieje możliwość późnego zameldowania i wczesnego wymeldowania. W hotelu wprowadzone zostały rozwiązania proekologiczne, woda jest oczyszczana i wykorzystywana w ponownym obiegu.

Wrocław. Na wrocławskim Starym Mieście otwarty został pierwszy w Polsce hotel pod marką Wyndham. Jest to jedna z największych sieci hotelarskich na świecie. Hotel powstał na miejscu danego Sofitel Old Town. Obiekt oferuje 205 pokoi, strefę wellness, salę fitness, saunę i łaźnię parową, przestronne atrium. W obiekcie znajduje się aż 11 sal konferencyjnych, mogących pomieścić łącznie ponad 400 osób. Dodatkową zachętą dla gości jest różnorodna strefa gastronomiczna z restauracją i barem.

Wróć do strony głównej

Więcej aktualności

2022-05-18
Izrael znosi restrykcje wjazdowe

Z dniem 21 maja br. Izrael znosi restrykcje wjazdowe związane z koronawirusem, u... przeczytaj

2022-05-17
Linia PLL LOT poleci z Krakowa do Bydgoszczy

Już 18 czerwca do rozkładu krajowych połączeń wraca trasa z Krakowa do Bydgoszcz... przeczytaj

2022-05-11
Gdańsk z nowoczesnym systemem kontroli bagażu

Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku zyskał nowoczesny sprzęt do prześwietla... przeczytaj

2022-05-11
Pasażerowie Lufthansy, SWISS i Austrian z biometryczną odprawą w Hamburgu

Pasażerowie Lufthansy, SWISS i Austrian Airlines zarejestrowani w Star Alliance ... przeczytaj

2022-05-10
Więcej tanich biletów na pociągi IC i TLK – PKP Intercity

PKP Intercity ujednolica ofertę biletową i obejmuje ofertą Promo wszystkie pocią... przeczytaj

Zobacz wszystkie aktualności