Sprawdź aktualne ograniczenia w podróżach zagranicznych   Testy COVID-19 dla podróżujących za granicę

Aktualności

2021-06-29

SWISS prezentuje nową klasę Premium Economy

klasa premium economy

Szwajcarskie linie lotnicze SWISS zaprezentowały nową klasę Premium Economy, która zapewni podróżnym większą prywatnością i zwiększonym komfortem podczas lotu. Klienci będą mogli również skorzystać z szerokiej gamy kuchni pokładowej, a także ze zwiększonego limitu bagażu rejestrowanego 92 sztuki po 23 kg). Będą również uprawieni do pierwszeństwa wejścia na pokład samolotu.

Podróż w nowej klasie będzie możliwa we wszystkich długodystansowych Boeingach 777-300ER szwajcarskiego przewoźnika. Przystosowanie samolotów do nowego standardu ma się rozpocząć w IV kwartale bieżącego roku i będzie obejmowało zainstalowanie w każdym samolocie 24 foteli klasy premium najnowszej generacji, dostarczonych przez firmę ZIM. Nowy, łatwo rozkładający się fotel, jest zintegrowanym z tylną skorupą, co ma zagwarantować brak ingerencji w przestrzeń osobistą pasażera z tyłu. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji więcej miejsca, dzięki szerszym siedzeniom oraz zwiększonemu rozstawowi foteli, niż ma to miejsce w klasie ekonomicznej. Nowe fotele są również wyposażone w rozkładane podnóżki.

Pasażerowie klasy Premium Economy otrzymają również wysokiej jakości słuchawki redukujące hałas, które jeszcze bardziej poprawią jakość filmu lub muzyki oferowanej przez pokładowy system multimedialny. Fotele będą wyposażone również w lampki do czytania oraz gniazdo USB.

„Cieszymy się, że wprowadzając nową klasę Premium Economy, wychodzimy naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu naszych klientów na większą prywatność, większy komfort i większą indywidualność. Wzmacniamy w ten sposób naszą pozycję premium w rozwijającym się segmencie podróży turystycznych”, mówi Dieter Vranckx, dyrektor generalny SWISS.

Wróć do strony głównej

Więcej aktualności

2022-01-27
TripAdvisor rekomenduje Kraków

Kraków znalazł się wśród najpopularniejszych europejskich kierunk&... przeczytaj

2022-01-27
Włochy: od lutego bez dodatkowych testów dla podróżujących z UE

Podróżni przybywający do Włoch z Unii Europejskiej już od lutego nie będą... przeczytaj

2022-01-26
Wielka Brytania otwiera granice dla zaszczepionych

Od 11 lutego Wielka Brytania znosi ograniczenia dla w pełni zaszczepionych turys... przeczytaj

2022-01-26
Unia Europejska otwiera się na podróże

Rada Unii Europejskiej uzgodniła, że od 1 lutego zniesiona będzie duża część ogr... przeczytaj

2022-01-21
Ryanair: Nowe połączenia z Polski na Ukrainę

W systemach rezerwacyjnych pojawiły się nowe trasy linii Ryanair z Polski na Ukr... przeczytaj

Zobacz wszystkie aktualności