Sprawdź aktualne ograniczenia w podróżach zagranicznych

Aktualności

2020-07-31

Nowe hotele otwarte w lipcu 2020

Trwający okres wakacyjny, sprzyjający podróżniczym planom to dobra okazja, aby zapoznać się z nowymi hotelami, które zostały otwarte w lipcu bieżącego roku. Atrakcyjna lokalizacja nowo otwartych obiektów, niepowtarzalne wnętrza, oraz oferta zawierająca wiele atrakcji dla gości zapewnią udany urlop i uprzyjemnią wyjazd biznesowy.

1 lipca 2020 roku został otwarty w Zakopanem Nosalowy Park Hotel&Spa, którego część stanowi zabytkowy pałac z 1905 roku – Villa Marilor, która w okresie międzywojennym była jednym z najważniejszych salonów towarzyskich Zakopanego. Właśnie do okresu międzywojennego nawiązuje więc wystrój obiektu, który łączy styl secesyjny i art deco. W zabytkowej części hotelu znajduje się autorska restauracja Wojciecha Modesta Amaro. Goście mogą zrelaksować się w strefie wellness & Spa z autorskimi rytuałami NEBE SPA. Obiekt dysponuje również zapleczem konferencyjno- bankietowym. Aby przybliżyć gościom kulturę i historię Zakopanego został przygotowany specjalny przewodnik „Zakopane. Alternatywny przewodnik”, który ma na celu pokazanie stolicy polskich Tatr z zupełnie innej perspektywy.

Otwarte na początku lipca Sopotorium Medical Resort w Sopocie to nowoczesny obiekt, którego oferta będzie obejmowała poprawę stanu zdrowia i kondycji psychicznej gości przy pomocy najlepszych specjalistów z zakresu balneologii i fizjoterapii. Balneoterapia, która stanowi bazę zabiegową Sopotorium, wykorzystuje solankę bromkową ze źródła św. Wojciecha. W obiekcie dostępny jest też basen z wodą solankową ze zdroju św. Wojciecha, strefa saun i tężnia solankowa. Restauracja serwuje dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Hotel stanowi zupełnie nową jakość w sektorze turystyki medycznej w Polsce.

Nowym obiektem może pochwalić się także Kraków. W okolicy Rynku Głównego otwarto luksusowy H15 Palace Hotel zlokalizowany w dawnym Pałacu Lubomirskich. Hotel powstał z połączenia historycznych kamienic i nowo dobudowanej części, a w jego wnętrzach znajdują się odrestaurowane elementy i współczesne formy meblowe. Goście mogą skorzystać z basenu z nowoczesną technologią uzdatniania wody, jacuzzi, sauny, łaźni i sali fitness. Wkrótce zostanie otwarta restauracja z przeszklonym dachem, wyspą live cooking i wyjściem na ogród, oraz klub z muzyka na żywo. Obiekt oferuje też bistro The Hours i salą konferencyjną.

Bungalowy Suntago Village przy Park of Poland zostały otwarte 21 lipca. Kompleks składa się z 92 domków, które znajdują się przy największym zadaszonym parku wodnym w Europie pod Mszczonowem. Każdy bungalow składa się z sypialni, salonu i aneksu kuchennego, a w tzw. Sun Hub mieści się recepcja, mini delikatesy i snack bar. Bezpłatnym shuttle busem można dostać się do parku Suntago Wodny Świat. W Suntago Village docelowo powstanie plac zabaw, strefa grillowa oraz plac do gry w siatkówkę, badmintona, czy bule.

Wróć do strony głównej

Więcej aktualności

2020-08-07
LOT przywraca połączenia z Warszawy do Lublina i Bydgoszczy

Polskie Linie Lotnicze LOT z początkiem września wznowią regularne połączenia z ... przeczytaj

2020-08-07
FlixBus wznowił już 250 kierunków krajowych i międzynarodowych

Siatka połączeń FlixBus systematycznie rozrasta się, dzięki czemu z Polski można... przeczytaj

2020-08-06
Eurowings uruchamia połączenia z Polski i nowe kierunki wakacyjne

Linie lotnicze Eurowings od września br. uruchamiają połączenia z Wrocławia i Kr... przeczytaj

2020-08-06
Rejsy wycieczkowe: Procedury bezpieczeństwa linii Costa Cruises

Armator statków wycieczkowych Costa Cruises, mając na uwadze międzynarodo... przeczytaj

2020-08-05
Nowy kierunek w siatce połączeń Ryanair

Linie lotnicze Ryanair dn. 03.08.2020 roku zainaugurowały nowe połączenie z port... przeczytaj

Zobacz wszystkie aktualności