eTravel S.A. wspiera Wielką Wyprawę Maluchów

eTravel S.A. wspiera Wielką Wyprawę Maluchów
fot. archiwum WWM

eTravel S.A., jako Partner Towarzyszący dołączyła do firm wspierających Wielką Wyprawę Maluchów dla Dzieci, której czwarta edycja rusza 28 czerwca 2026 r. spod Hali Stulecia we Wrocławiu. Wyprawa zbiera środki na leczenie i rehabilitację dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych oraz na edukację z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. 

Start 28 czerwca we Wrocławiu

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Pozwól im dorosnąć”. Organizatorzy łączą zbiórkę środków z działaniami edukacyjnymi dotyczącymi bezpieczeństwa pieszych, rowerzystów i użytkowników hulajnóg.

Start zaplanowano przy Hali Stulecia we Wrocławiu. W dniu wyjazdu ma tam działać miasteczko edukacyjne „Young&Safe”, prowadzone w ramach działań na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

eTravel S.A. wspiera Wielką Wyprawę Maluchów
fot. archiwum WWM

Trasa przez Europę i Polskę

Flota Fiatów 126p ma ruszyć z Wrocławia przez Europę Zachodnią do Normandii. Według materiałów organizatorów uczestnicy mają dotrzeć do Omaha Beach 6 lipca 2026 r.

Po przerwie wyprawa ma wrócić na trasę w Polsce. Część krajowa rozpocznie się 9 lipca 2026 r. w Warszawie, a finał zaplanowano na 15 lipca 2026 r. na Rynku w Krakowie.

Why Not Travel wspiera WWM od pierwszej edycji

Why Not Travel wspiera Wielką Wyprawę Maluchów od początku jej istnienia. W tegorocznej edycji spółka ponownie pomaga organizatorom m.in w zakresie rezerwacji hoteli.

Ponad 13 mln zł po trzech edycjach

W poprzednich trzech edycjach Wielka Wyprawa Maluchów dla Dzieci zebrała ponad 13 mln zł. Środki są przeznaczane na pomoc dzieciom poszkodowanym w wypadkach drogowych, w tym leczenie, rehabilitację i wsparcie psychologiczne.

Częścią projektu są też programy edukacyjne i prewencyjne. Organizatorzy wskazują m.in. działania fundacji zaangażowanych w bezpieczeństwo ruchu drogowego oraz projekty prowadzone z myślą o dzieciach i młodzieży.

Szczegóły TUTAJ

Wróć do strony głównej