2024-05-20

Accor rozbudowuje markę TRIBE

Accor rozbudowuje markę TRIBE

Accor, wiodąca grupa hotelowa, rozwija swoją lifestylową markę TRIBE, otwierając nowy hotel TRIBE Riga City Centre w Rydze. To pierwszy obiekt tej marki na Łotwie i w krajach bałtyckich. Hotel, zlokalizowany w secesyjnej dzielnicy centrum Rygi, oferuje 81 designerskich pokoi z widokiem na miasto lub wewnętrzny dziedziniec oraz przestrzenie idealne do odpoczynku, pracy czy zabawy.

TRIBE, założona w 2017 roku w Australii, stawia na nowoczesny design i przystępne ceny, kierując swoją ofertę do osób szukających stylowych miejsc w przystępnych cenach. Nowo otwarty hotel w Rydze dołącza do rosnącego portfolio marki, które obejmuje ponad 15 obiektów na całym świecie, od Perth po Paryż. W ciągu najbliższych pięciu lat marka planuje otwarcie ponad 40 nowych hoteli, z czego większość powstanie w Europie, w tym pierwszy obiekt w Polsce – TRIBE Kraków Stare Miasto, którego otwarcie zaplanowano na 2025 rok.

TRIBE rozwija się dynamicznie w Europie, z nowymi hotelami w Paryżu, Manchesterze, Düsseldorfie i Budapeszcie, które dołączają do już istniejących obiektów, takich jak TRIBE Budapest Stadium. Marka kładzie duży nacisk na tworzenie przestrzeni sprzyjających społecznym interakcjom, co podkreśla Philippe Bijaoui, Chief Development Officer Europe North Africa Accor. Strategia ta ma na celu zapewnienie dodatkowej wartości gościom i partnerom marki, oferując nowoczesne i angażujące przestrzenie w przystępnych cenach.

Wróć do strony głównej

Więcej aktualności

2024-06-20
Coraz więcej biletów kolejowych kupowanych przez internet

Coraz więcej osób decyduje się na zakup biletów kolejowych przez i... przeczytaj

2024-06-18
IGHP: Hotele osiągają coraz lepsze wyniki

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego (IGHP) poinformowała, że polskie hotele z... przeczytaj

2024-06-17
Otwarcie Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments w Krakowie

Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków otworzy się już 2... przeczytaj

2024-06-16
Więcej połączeń na pokładach Lufthansa Allegris

Z Lufthansa Allegris częściej do Kanady Już od 6 czerwca drugi samolot A350 z... przeczytaj

2024-06-12
LOT uruchomi połączenie z Warszawy do Innsbrucku

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Warszawy do... przeczytaj

Zobacz wszystkie aktualności