Bon&Go eTravel: szeroki wachlarz usług travel

Bony turystyczne eTravel oferują jeden z najszerszych wachlarzy usług turystycznych na rynku. Dzięki licznym produktom z branży travel Bon&Go można wykorzystać na przeloty lotnicze, rezerwacje hotelowe, rejsy po świecie, wyjazdy narciarskie, czy zorganizowane wakacje z touroperatorem.

Dlaczego warto

  • Bon&Go is easy to use
  • Wide service offer
  • One phone call is enough to make a trip
  • Imaginative reward that lefts lots of good memories
  • Ideal solution to organize promotions, contests and lotteries
  • Tax advantages for the company

Bon&Go do wykorzystania w obrębie organizacji

Bony turystyczne eTravel są doskonałym pomysłem na zmotywowanie zespołu. Mogą posłużyć jako nagroda za doskonałe wyniki w pracy czy bonus za zamknięty projekt lub wdrożenie. Bon&GO sprawdzą się też jako atrakcyjny prezent na specjalne okazje święta lub jubileusz.

Bon&Go: dedykowany voucher

Możemy go spersonalizować specjalnie dla Ciebie. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my przygotujemy indywidualny projekt z uwzględnieniem Twoich uwagi i najnowszych trendów.

Bon&Go poza strukturami organizacji

Jeśli Twoja firma współpracuje z wieloma kontrahentami, Bon&Go mogą być interesującą alternatywą dla typowych prezentów wręczanych partnerom biznesowym. Szeroki wybór produktów turystycznych pozwoli na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających kontrahentów.

Bon&Go jest też produktem polecanym w programach lojalnościowych i bonusowych, gdzie zgromadzone punkty można wymieniać na nagrody.

Contact us{{message}}

{{message}}