Aktualności

2017-06-23

PLEBISCYT TOPHOTEL JUŻ PO RAZ ÓSMY

 

Wybór najlepiej ocenianych hoteli w serwisach rezerwacyjnych eTravel podsumowany został podczas uroczystej gali, która odbyła się 8 czerwca w Warszawie. Jeden z najstarszych rankingów popularności hoteli w Polsce, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem w branży.

 

 

Tytuły w plebiscycie przyznane zostały w 17 kategoriach, w tym między innymi najlepszy debiut roku, business, sport & fitness, luxury czy design. Na liście nominowanych zamieszczonej na stronie www.tophotel.pl, na której również odbywało się głosowanie w poszczególnych kategoriach, znalazły się obiekty wskazane przez Organizatora.

 

Podczas czerwcowej uroczystej gali w oranżerii restauracji Villa Foksal statuetki i tytuły TOPHOTEL2017 wręczone zostały tym, którzy uzyskali największą liczbę głosów, spośród nominowanych hoteli w danej kategorii.

 

Dodatkowo, przyznane zostały wyróżnienia w kategoriach specjalnych: TOPHOTEL 2017 i TOPHOTEL PARTNER. Statuetkę TOPHOTEL 2017 otrzymał hotel, na który swój głos oddało najwięcej spośród nominowanych hoteli (nie ma możliwości wsparcia własnego obiektu). W tym roku zwyciężył hotel Radisson Blu Wrocław. TOPHOTEL PARTNER to nagroda dla najlepszego kontrahenta eTravel za rok 2017. Statuetka w tym roku powędrowała do hotelu Novotel Warszawa Centrum. Sponsorem tej kategorii były firmy Comparex i Microsoft.

 

- Tegoroczna edycja pokazuje nam, jak dużym zainteresowaniem plebiscyt cieszy się w branży. Już od kilku miesięcy otrzymywaliśmy pytania o to, kiedy ruszamy z głosowaniem i na kiedy planujemy Galę. Imprezę w charakterystyczny dla siebie sposób poprowadził Pan Marcin Prokop. Wśród sponsorów tegorocznej edycji znalazły się firmy Eneria - Sponsor kategorii TOPHOTEL CONFERENCES; Microsoft; Comparex; Coca Cola; CIN CIN Prosecco; Centrum Wina - Sponsor kategorii TOPHOTEL SERVICE; Mondial Assistance; Amadeus - Sponsor kategorii TOPHOTEL BUSINESS; Lufthansa City Center; Mastercard; Dekoracje Tematyczne; Leffe i UDH – mówi Adam Bereza, Wiceprezes Zarządu eTravel S.A., do której należy autorski system do obsługi podróży służbowych Corporate Travel Assistant i serwis hotele.pl.

 

Wyniki głosowania zaprezentowane zostały na stronie www.tophotel.pl.

 

 

Wróć do strony głównej

Więcej aktualności

2018-04-13
Jakie trendy widać w majówkowych rezerwacjach?

Tegoroczna majówka sprzyja wyjazdom. Przy wzięciu zaledwie 3 dni urlopu, ... przeczytaj

2018-04-05
Połączenie FlyAway Travel z eTravel

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 30 marca 2018 r. Sąd Rejonowy dla m. st. Warsza... przeczytaj

2018-03-27
Lufthansa: Promocyjne ceny do Ameryki Północnej

Linia lotnicza uruchomiła promocyjne połączenia do Ameryki Północnej: &n... przeczytaj

2018-03-20
Nowe samoloty we flocie SWISS – Bombardiery C-Series

Trzydzieści nowych samolotów typu Bombardier serii C zastąpiło we flocie ... przeczytaj

2018-03-19
eTravel wdraża certyfikat PCI DSS

eTravel S.A. po raz kolejny podnosi poprzeczkę w zakresie obsługi transakcji pła... przeczytaj

Zobacz wszystkie aktualności